Акумуляторний завод “SADA” виробляє широкий асортимент стартерних акумуляторних батарей для автомобільної, сільськогосподарської та спеціальної техніки. Асортимент продукції включає в себе акумулятори ємністю від 44 А / ч до 225 А / ч. Вся продукція проходить сертифікацію в системі УкрСЕПРО.

За період своєї діяльності, починаючи з 1998 року, підприємство накопичило значний досвід у виробництві акумуляторів і сьогодні випускає продукцію, використовуючи найсучасніші технології та обладнання.

proizvodstvoУ виробництві застосовується обладнання таких відомих фірм як МАС, TBS, DIGATRON і ін. Комплектуючі для виробництва акумуляторів купуються тільки у провідних світових постачальників галузі.

Виробничі потужності компанії дозволяють збирати до 250 тисяч акумуляторів на рік. На виробництві впроваджена і працює система контроль якості на всіх етапах виробництва: від вхідного контролю сировини і комплектуючих до моменту продажу батареї споживачеві, що підтверджено сертифікацією виробництва за стандартами ISO9001. На підприємстві є власна випробувальна лабораторія для проведення повного комплексу випробувань акумуляторів приголосного стандартів ДСТУ і EN.

На сьогоднішній день компанія випускає акумулятори із застосуванням двох основних технологій:

  • proizvodstvo2Акумулятори, вироблені за класичною технологією, із застосуванням пластин отриманих методом гравітаційного лиття з сурм’янистого свинцевого сплаву. Основною перевагою даних батарей є стійкість до глибокого розряду і збільшений термін служби. Дані батареї (серія PROFI HD, SADA Standard) ідеально підходять для комерційного транспорту, який працює в режимі підвищених навантажень з великою кількістю запусків двигуна в процесі експлуатації.
  • proizvodstvo3Акумулятори, вироблені із застосуванням технології «ExpandedMetal»: дана технологія дозволяє значно зменшити випаровування води і саморозряд батареї за рахунок легування кальцієм решітки електродів (батареї Са/Са). Акумулятори цієї серії (SADA OPTIMA) ідеально підходять для особистого та службового легкового автомобільного транспорту.

Колектив заводу постійно працює над вдосконаленням, як технології виробництва, так і конструкції самих батарей, для їх кращої адаптації до умов експлуатації автомобілів в сучасних умовах і вимогам покупців.

Заздалегідь вдячні всім нашим клієнтам, які допомагають нам удосконалювати нашу продукцію, інформуючи нас про свій досвід експлуатації наших батарей.