Акумулятори серії Profi HD

sada-profi-hd

sada-profi-hd-logo
PROFI HD — це нова серія акумуляторних батарей, спеціально розроблена для використання на комерційних автомобілях, працюючих в умовах підвищених навантажень.

В акумуляторах цієї серії були застосовані спеціальні конструктивні та технологічні рішення, які значно подовжили їх строк служби, та збільшили стійкість до глибокого розряду.Також ці батареї мають збільшені на 25% резервну ємність та стартерний струм. Акумулятори цієї серії – ідеальний вибір для автомобілів працюючих в жорсткому режимі експлуатації сучасного бізнесу.

Акумулятори серії STANDARD

sada-standart

SADA Standard — спроектовані та виробляються по класичній технології. Батареї з традиційними значеннями номінальної ємності та пускового струму.

Ця серія акумуляторів призначена для автомобілів та сільськогосподарської техніки, які не потребують підвищеного рівня енергоспоживання.

Акумулятори серії OPTIMA

sada-optima-logo

OPTIMA — акумулятори даної серії виробляються з використанням кальцинірованних пластин, виготовлених по сучасній технології «punching» (штампована решітка Са/Са). Батареї, вироблені за даною технологією характеризуються: подовженим строком служби, великими стартерними характеристиками, та практично нульовим випарюванням води, що дозволяє віднести дану серію акумуляторів до категорії тих, що необслуговуються.

Даний тип акумуляторів ідеально підходить для особистих та службових легкових автомобілів.

Акумулятори серії COMBAT

sada-combat

sada-combat-logo

COMBAT — дана серія акумуляторів спроектована та виробляється за класичною технологією, вона була спеціально розроблена з метою запропонувати покупцям батарею високої якості при доступній ціні.

Акумулятори цієї серії можна встановлювати на більшість автомобілів з невеликим рівнем енергоспоживання.